Хванаха отново водач да управлява кола без шофьорска книжка. На 14 юли около 00:15 часа в гр. Русе, в района на кръстовището на бул. „Христо Ботев“ и бул. „Цар Освободител“, до № 117, служители от групата за патрулно-постова дейност при Първо РУ – Русе извършили полицейска проверка на водач на лек автомобил „Ягуар“.
В хода на проверката е установен 28-годишен мъж зад волана на МПС-то, като е изяснено, че той управлява колата без свидетелство и извършва това в едногодишния срок от наказването му по административен ред за шофиране без съответното свидетелство за управление на МПС.
Констатираното от униформените е документирано и случаят е предаден на разследващите като е образувано бързо производство за престъпление по чл. 343в, ал. 2 от НК.









