„Орхагим“ проведе традиционния си годишен уъркшоп за избор на „Цвят на годината 2026“. Екипите създадоха вдъхновяващи палитри с дръзки цветови комбинации, където всеки нюанс разказва история – за креативност, динамика и хармония.
„Символика, текстури и реални приложения – всичко това се вплете в едно цветно преживяване, което съвсем скоро ще разкрие своя голям финал: Цветът на 2026!
Благодарим на всички участници, партньори и приятели, които направиха събитието възможно – KAI , Kronospan , DESIGNitsa – Дизайница , Арткорт ООД , Studio Nexy, Ателие 3D , Bonbon studio , Студио ШкафА – интериорни концепции , Ина Георгиева от „Твоят бизнес“, Пепа Йорданова от „Всичко за семейството“, инфлуенсърите Елена и Изабела!
Специални благодарности на дамите от INTERIMAGE PR & Corporate Communications Agency за безупречната организация на събитието!“, споделиха от компанията.
Предстои да бъде направен и финалният избор на „Цвят на годината 2026“ на „Оргахим“.









