С настъпването на пролетта започна пускането на фонтаните, шадраваните и чешмите в Русе.
Първи заработи фонтанът на алея „Перистери“ в Парка на младежта, последван от този в градинката до „Олимп“ в кв. „Здравец“.
Предстои да се пуснат и останалите съоръжения, съобщиха от общината.









