Русенската група „Оргахим“ направи инициатива по кръводаряване в завода. На място беше осигурен медицински екип от УМБАЛ „Канев“-Русе, който проведе акцията.
11 души се включиха и заявиха готовност да дарят кръв – жест, който може да спаси човешки живот.
„Кръводаряването е акт на съпричастност, който не изисква много, но дава шанс за живот. Защото зад всяка дарена капка стои надежда. Благодарим на всички, които се включиха и подкрепиха каузата!“, споделиха от болницата.









