Община Борово отправи своите пожелания за здраве и кураж към хората с увреждания по повод 3-ти декември- Международен ден на хората с увреждания.
„Вие сте част от нашето общество, наши съграждани и ние отваряме сърцата си и ще ви помагаме да подобрите качеството си на живот, да намерите своята реализация като независими, пълноценни и активни личности. Възхищаваме се от волята и желанието ви да живеете достойно, да имате право на свободен избор и равни възможности за участие в живота на нашия град. Нека човеколюбието, добротата и подкрепата ви съпътстват в трудните ви делници.
Желаем Ви най-доброто, което заслужавате – здраве, кураж и сили за преодоляване на предизвикателствата, които животът Ви поднася и не спирайте да се борите за постигане на вашите желания и стремежи, защото вярата, надеждата и любовта винаги остават последни!
Честит празник !“, се казва в поздравителния адрес на общинската администрация-Борово.









