Народният представител от ГЕРБ-СДС от 19-и МИР-Русе Николай Братованов обяви днес началото на инициативата си „Слушаме Русе“.
„Русе не се нуждае от още обещания.Русе се нуждае някой да го чуе. Русе е пренебрегнат, критиките на хората са с основания, но ние ЗАЕДНО можем!
Затова днес поставям началото на инициативата „Слушаме Русе“. Не кампания, не празни думи, а инициатива за разговор с хората“, коментира Братованов..
През следващите седмици той започва тур от отворени срещи в кварталите, за да говори с хората за реалните проблеми на града.
„Срещи по общините и селата. Близо до хората. Искам да стисна ръката на всеки, който дойде, да разменим телефоните си, контакти. Ще има онлайн анкети във Facebook, където всеки може да каже какво трябва да се промени.Ще има дискусии с граждански организации и активни хора, защото решенията се раждат в диалог.
Моите приоритети са ясни:
- по-силна връзка между институциите и гражданите
- реална подкрепа за малкия и средния бизнес – хората, които създават работа и икономика
- решаване на местните проблеми, които години наред се отлагат, да поставим крайни срокове с реално изпълнение, честно!
Като адвокат повече от 20 години съм защитавал правата на хората и бизнеса. Всеки ден виждам проблемите на гражданите не от трибуната, а от първа линия.
Затова вярвам в едно:
Братованов – твоят народен представител, който слуша. Вашите проблеми – мой приоритет.
Но тази инициатива има и друга цел. Да покажем, че гласът на Русе има значение.
Ако искаш промяна – подкрепи ме с лично присъствие и контакт, подкрепи ме с твоята критика или коментар, постави своя лайк под публикацията ми във Фейсбук, както го чувстваш, просто ме подкрепи, за да сме силни.
Колкото повече сме, толкова по-силен ще бъде гласът на Русе, който представлявам.
Напиши в коментар:Кой е най-големият проблем на нашия град? Днес започваме да го решаваме“, призова Николай Братованов.









