Недобросъвестност от страна на русенци стана причина за два пожара днес в сметосъбиращата техника в Русе. Единият инцидент се е случил около 7.30 часа край ОУ „Алеко Константинов“, а другият около 10 часа на бул.“Бозвели“.
За да се спаси техниката и да не бъде унищожена от огъня, се е наложило водачите да изсипят събраните отпадъци на пътното платно, тъй като вече са били пламнали. Извикани са екипи на пожарната, които да потушат огъня.
От сметосъбиращата фирма са изпратили екипи да почистят изхвърлените боклуци от пътя. По тази причина се наложи бул.“Бозвели“ да бъде затворен в едното платно.








