Златан Златанов отново ще бъде водач на листата на „Възраждане“ в Русе за предстоящите парламентарни избори, съобщи председателят на партията Костадин Костадинов.
Отиваме на тези избори, за да превърнем „Възраждане“ в незаобиколим фактор, без който управление не може да се състои, заяви Костадин Костадинов. Вярвам, че ще надскочим резултата на предишните избори, каза още той. Влизаме в кампанията с надслова „Свободен народ, независима България“ – това са двете ценности, за които ще се борим, посочи Костадинов.
Ние сме готови да си сътрудничим с всеки, който подкрепя нашите искания и нашата програма, заяви лидерът на „Възраждане“ на въпрос за възможни партньорства в следващия парламент. Що се отнася до формацията на Румен Радев, това, което виждаме в момента от много пестеливите му изявления, защото до момента, след като напусна Президентството, има точно четири публични изяви, той очертава политика, която съвпада напълно с политиката на ГЕРБ, ДПС и ПП-ДБ, коментира лидерът на „Възраждане“. Всъщност ние имаме непреодолими тежки идеологически различия, допълни Костадинов.









