Пуснаха водата на градските чешмички в Русе. Все още налягането в тях е слабо и водната струйка е малка, но пък желаещите могат да се разхладят и да пият вода.
Това е поредната стъпка по захранването с вода на различните съоръжения в града. Част от шадраваните вече бяха пуснати в действие, като предстои след проверка на системите да заработят и останалите.








